תוכנות להדפסת מדבקות\תוויות

https://schumacher.co.il/2022/10/30/5-%D7%94%D7%AA%D7%95%D7%9B%D7%A0%D7%95%D7%AA-%D7%94%D7%98%D7%95%D7%91%D7%95%D7%AA-%D7%91%D7%99%D7%95%D7%AA%D7%A8-%D7%9C%D7%A2%D7%99%D7%A6%D7%95%D7%91-%D7%95%D7%94%D7%93%D7%A4%D7%A1%D7%AA-%D7%AA%D7%95/

סקירת תוכנות להדפסת תוויות \ מדבקות \ QR

תוויות ומדבקות מועילות לפרויקטים מסוימים כמו ארגון קבצים, אבל כשמדובר במיתוג מוצרים, הן קריטיות. עיצוב התווית יכול להשפיע האם לקוח יקנה את המוצר או של מתחרה. אם מספר תוכניות מקוונות יכולות לסייע ליצור ולהדפיס תוויות בעלות מראה מקצועי. תוכנת עיצוב יכולה לנוע בין חינמית ליקרה, עם רמות שונות של כלים ותכונות. להלן,  מעט יותר מידע על תוכנות התוויות וכיצד הן עשויות להועיל לאורך תהליך העיצוב וההדפסה.

WINDOWS

ANDROID

iOS

01. Maestro Label Designer

“הדרך הקלה והיעילה ביותר לעצב תוויות להדפסה מקצועית ועצמית באינטרנט”
זאת תוכנה מקוונת לעיצוב תוויות שנוצרה על ידי OnlineLabels.com. כוללת תבניות ריקות ומעוצבות מראש עבור מאות גדלים ותצורות של תוויות, אוסף תמונות, גופנים ועוד. יש גם כלי יישור מובנה כדי לעזור בהדפסה.

מאפיינים

תוכנת Maestro Label Designer נוצרה במיוחד עבור עיצוב והדפסת מדבקות\תוויות, כך שהיא התמחתה לצרכים אלה. זו תוכנית קלה שעובדת כמעצבת תוויות מוצר. קיים מבחר מצומצם של צורות וגופנים, אבל ניתן להעלות גרפיקה ללא הגבלה ולהשתמש בגופנים המותקנים במחשב האישי. היא גם מבוססת אינטרנט, כך מאפשרת לגשת לעיצוב מכל מקום. עבור משתמשים מתקדמים קיימים מחוללי ברקוד המשולבים בפלטפורמה.

איך זה עובד

אפשר לבחור את תצורת התווית הרצויה או תבנית שתוכננה מראש כדי להתחיל. הוספת טקסט, תמונות ועוד קלה באמצעות סרגל הכלים השמאלי. כשמגיע הזמן להדפיס, התוכנה מזהה אוטומטית וכוללת דימום, ומשכפלת את העיצוב שלך על פני כל הגיליון. לאחר מכן אתה מוריד את העיצוב שלך ומדפיס ממציג ה-PDF המועדף עליך. אתה יכול גם לבחור להדפיס עבורך את התוויות שלך.

02. Adobe Creative Suite

חבילת Adobe היא אפשרות כוללת עבור מעצבים ברמה מתקדמת. התוכנות השונות (Photoshop, Illustrator ו-InDesign בפרט) מציעות עריכת תמונות, יצירה ווקטורית ופריסה של עמודים.

מאפיינים

פלטפורמות אלה טובה בכל הנוגע ליצירת עיצובי תוויות ומדבקות מורכבות ומתוחכמות. עבור תוויות מוצרים, זה עשוי להיות שווה את ההשקעה. לשימוש אישי, קצת יותר קשה להצדיק את תג המחיר הלא זול וקושי בלמידה.

איך זה עובד

אפשר לבחור להעלות תבנית תווית ריקה או ליצור תבנית משלך. בנו צורות אישיות, הוספו תמונות ועוד – התוכנה היא לוח ריק ליצירתיות. מאפשרת להדפיס ישירות ו/או להוריד את העיצוב לשמירה.

תגובות​
0
    0
    העגלה שלך
    העגלה ריקהבחזרה לחנות
    דילוג לתוכן